12 pytań do Marka Szyduka

Postanowiliśmy nieco przybliżyć sylwetki naszych zawodników. Dziś przepytany został Marek Szyduk

1. Marku, opowiedz coś o sobie, co robisz poza boiskiem, czym się zajmujesz.

Ci, którzy mnie znają wiedzą co robię i niech tak zostanie. Natomiast tych, którzy chcieliby co nieco się dowiedzieć o mojej osobie odsyłam na Pudelka.

Wba. (nie mylić z West Bromwich Albion)

Mój ogromny potencjał został dostrzeżony przez trenera Gałusa i rzecz jasna, że pragnął by tak utalentowany gracz był podporą jego zespołu.

Zapewne tak jak większości z was: za małolata biegając za piłką od świtu do zmierzchu na osiedlowych trawnikach.

Od zawsze była to moja ukochana dyscyplina, a przecież trzeba robić to co się kocha.

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. W każdym bądź razie zawsze emocjonuje mnie oglądanie curlingu. Może warto byłoby spróbować?

7. Kto jest Twoim piłkarskim idolem i dlaczego?

Było ich kilku. Roberto Carlos był moim idolem z dzieciństwa, natomiast z rodzimego podwórka - Marek Koniarek.

Niemożliwe nie istnieje oraz fantastyczny cytat Zafona, że "życie warto przeżyć dla trzech może czterech rzeczy, reszta może posłużyć jako nawóz na pole". Smutne, ale bardzo prawdziwe.

Zdrowie dla najbliższych to raz, zagrać w reprezentacji Polski - dwa. Trzecie zostawiłbym na czarną godzinę.

10. Jak opiszesz naszą drużynę?

Nie powiem nic odkrywczego: grupa utalentowanych leniuchów.

11. Najbliższy rywal to Kmicic Kruszyna, Kto wygra ten pojedynek? Pokusisz się o wytypowanie wyniku?

Dość porażek - zwycięzca może być tylko jeden! Wynik taki, który pozwoli po 90 minutach meczu dopisać naszej drużynie 3 punkty w tabeli.

Były to Świt Borowno, Orły Kusięta oraz obecny klub - GLKS.

Dziękuje i pozdrawiam !

Następny w kolejce to Patryk Winter.