12 pytań do Patryka Wintera

Postanowiliśmy nieco przybliżyć sylwetki naszych zawodników. Dziś przepytany został Patryk Winter.

1. Patryku opowiedz coś o sobie, co robisz poza boiskiem, czym się zajmujesz.
 Jestem studentem 3 roku Informatyki na Politechnice Częstochowskiej. Poza boiskiem również trenuję. Sport moją pasją. Dużo czasu spędzam z ziomkami, lubię dobrą zabawę. Po meczu zazwyczaj chodzę do Don Kichota i naganiam dupeczki (hahaha). Jestem raczej luźną, zabawną osobą z poczuciem humoru i dużym dystansem.

Victoria Częstochowa. Tam budowałem fundamenty.

Można powiedzieć, że angaż załatwiło mi dwóch moich bardzo dobrych ziomków: Damian Michalik i Paweł Kasprzyk. To oni mnie polecili trenerowi.

Od dzieciaka biegało się po boisku za piłką przez cały dzień, wracając do domu tylko na obiad i Dragon Ball’a.

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Od zawsze była, jest i będzie ze mną. Jest mi wierna; hahaha. Grając w piłkę zapominam o wszystkich problemach.

Ponieważ lubię biegać, pewnie bym biegał na 100 i 200m.

7. Kto jest Twoim piłkarskim idolem i dlaczego ?
 Mam dwóch. Pierwszy to Ronaldinho. Jest niesamowitym technikiem. To co robi na boisku, magia. Drugi to Cristiano Ronaldo, który jest piłkarzem doskonałym w każdym aspekcie. Jest przykładem tego, że ciężką pracą i treningami można się znaleźć na samym szczycie.

„Nie ograniczaj się do jednej formy, przystosuj ją i buduj na niej coś własnego, pozwól temu wzrastać i bądź jak woda. Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć” – Bruce Lee

Nie ma złotych rybek, nie ma życzeń. Samemu musisz na wszystko zapracować.

10. Jak opiszesz naszą drużynę ?
 Super, wesoła atmosfera. Mamy samych znakomitych graczy. Jesteśmy młodzi i ambitni. Tylko potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby się ograć ze sobą w 100%. Dużo osób wymaga od nas samych dobrych wyników, ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać.

11. Najbliższy rywal to Kmicic Kruszyna, Kto wygra ten pojedynek? Pokusisz się o wytypowanie wyniku?
 Po zwycięstwie z Unią Rędziny, gdzie w końcu byliśmy drużyną, są bardzo dobre prognozy na przyszłość. Jestem pewien, że zwyciężymy.

Victoria Częstochowa, Salos Częstochowa i teraz Siedlec Duży.

Dziękuje i pozdrawiam !

Następny w kolejce to Mateusz Kopera.