12 pytań do Pawła Kasprzyka

Postanowiliśmy nieco przybliżyć sylwetki zawodników. Dziś przepytany został Paweł Kasprzyk

1. Pawle opowiedz coś o sobie, co robisz poza boiskiem, czym się zajmujesz.
 Paweł KasprzykPracuje w firmie reklamowej, wydaje mi się ze jestem dość pozytywną osobą lubiącą dobry humor i oczywiście zabawę (to oczywiście w granicach rozsądku)

Victoria Częstochowa w tym klubie stawiałem pierwsze kroki piłkarskie.

Kolega podał moje cv (śmiech). Trener prowadził ze mną jakiś czas negocjacje a polecił mnie mój bardzo dobry znajomy Damian Michalik.

To akurat jest łatwe że każdy chłopiec wychodzi na boisko i gra od rana do wieczora aż mama nie zawoła na kolację i tak jakoś zostało do dziś lecz tylko czasowo się to trochę zmieniło ale na boisko za każdym razem wychodzę z taką samą chęcią jak za czasów małego chłopca.

hmm dlaczego ? bo to mi najlepiej wychodzi (śmiech)

Nie zastanawiałem się nigdy nad tym, gram w piłkę i nie chcę tego zmieniać.

7. Kto jest Twoim piłkarskim idolem i dlaczego ?
 Carlos Puyol myślę, że każdy zna tego piłkarza i nie trzeba zbyt wiele mówić dlaczego on.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

Nie ma złotych rybek więc się nie będę wypowiadał (śmiech)

10. Jak opiszesz naszą drużynę ?
 Młody ambitny zespół dla których w każdym meczu liczy się wygrana, na pewno brak co widać to doświadczonego/doświadczonych graczy którzy w trudnych momentach wezmą ciężar gry na siebie.

11. Najbliższy rywal to Sparta Szczekociny, Kto wygra ten pojedynek? Pokusisz się o wytypowanie wyniku?
 Spoglądając na sytuację w tabele to rywal grający w kratkę podobnie jak my ale myślę że są w zasięgu naszych umiejętności. Nie chce tutaj typować bo ten sezon pokazał że każdy jest wstanie wygrać z każdym.

W kategoriach młodzieżowych Victorię Częstochowa, UKS Beniaminek, Salos Częstochowa później zaczęła się moja seniorską kariera którą rozpocząłem w Salosie w sezonach 2008-2012 następnie przyszedł czas na Pogoń Kamyk 2012 - 2014 i teraz Siedlec Duży.

Dziękuje i pozdrawiam .

W najbliższym czasie przepytamy Bartosza Kurka