14 kolejka : Kmicic Kruszyna 3:0 GLKS

Niestety kończymy sezon porażka w Kruszynie gdzie tamtejszy Kmicic wypunktował zespół Karola Gałusa 3:0. Początkowe fragmenty meczu należały jednak do zawodników z Siedlca. Jednak żaden strzał nie mógł zaszkodzić bramkarzowi gospodarzy. Swoje szanse marnował nasz najlepszy strzelec Mateusz Kopera dla którego to z pewnością nie było takie spotkanie, które by sam chciał rozegrać. Z powodu spraw rodzinnych w spotkaniu nie wystąpił nasz podstawowy bramkarz Jarosław Durka i jego miejsce zajął Marcin Dusza. Do składu wrócił również Patryk Winter oraz Robert Karoński. Pierwsza połowa jednak zakończyła się bezbramkowym remisem. Na drugą część bardziej zmotywowani wyszli chyba piłkarze z Kruszyny, Którzy licznie zgromadzonej publiczności chcieli sprawić miła niespodziankę w ten chłodny niedzielny dzień. Już w 47. minucie zagotowało się pod bramką Duszy jednak tym razem szczęście było po naszej stronie. Odpowiedzieliśmy groźnym strzałem Damiana Michalika ale jednak tylko na tyle było nas stać. Później do głosu doszli miejscowi. W 66. minucie było 1:0. Wprowadzony chwilę wcześniej zawodnik Kmicica odnalazł się najlepiej w polu karnym i "nożycami" pokonał Marcina Duszę. Próbowaliśmy odwrócić losy meczu lecz nic z tego nam nie wyszło. W 78. minucie gospodarze nie zrozumieli się Dusza oraz Karoński a z tej okazji skorzystał napastnik Kruszyny i do pustej bramki skierował piłkę, 2:0. Wynik spotkania po rzucie rożnym głową ustalił Kamil Rybak i porażka stała się faktem.

16 11 2014r godz. 13:00 Kmicic Kruszyna vs GLKS Siedlec Duży-Gniazdów 3:0 (0:0)