Oczekiwania były większe.

O tej rundzie zawodnicy, działacze a z pewnością kibice chcą jak najszybciej zapomnieć. GLKS w jedenastu spotkaniach zgromadził tylko dwanaście punktów, wygrywając z drużynami które jak się okazało są pod "nami" w tabeli a więc z Kmicicem Kruszyna, Orkanem Rzerzęczyce i Polonią Unią Widzów oraz rozgrywając najlepszy mecz w rundzie w Mrzygłodzie z tamtejszym LZS-em. Po wygranych w cuglach rozgrywkach w "B" klasie przyszła sroga jesień w klasie wyżej. Skład dużo się nie zmienił, Kamil Prymek nabawił się kontuzji barku w przedsezonowych treningach, zastąpił go bardzo doświadczony Jarosław Durka doszli Kamil Ołdakowski, Krzysztof Smykla, Daniel Wypart którzy głównie wchodzili z ławki oraz juniorzy. Wróćmy jednak do samych spotkań.

Pierwszy mecz w "A" klasie rozpoczęliśmy na własnym obiekcie od porażki, naszym przeciwnikiem był zespół z Rędzin. Następnie dwa okazałe zwycięstwa z Orkanem i Kmiciem. W czwartej kolejce przyjechał do nas zespół z Kotowic. A więc starcie beniaminków. Mimo prowadzenia 3:2 nie zdołaliśmy jednak dowieść wyniku do końcowego gwizdka sędziego. Goście wyrównali a tuż przed końcem strzałem zza pola karnego ustalili wynik spotkania. Kotowiczanie zatem zrewanżowali się Spartanom za dwie porażki z zeszłego sezonu. W następnej kolejce udaliśmy się do Przyrowa na mecz z liderem, zdecydowanym liderem rozgrywek. Strzeliliśmy bramkę na 1:1 i na tyle było nas stać, w końcówce pierwszej połowy Piast strzelił gola do szatni. Jednak druga część gry to popis strzelecki podopiecznych Cezarego Siwego, Wynik 5:1 mówi sam za siebie. Następnym rywalem była Polonia Unia Widzów która z kwitkiem została odprawiona do domu. Bohaterem meczu był Mateusz Kopera aplikując rywalom aż sześć goli. 10:0 to jak się okazało najwyższy wynik w całej lidze. Mecz w Mrzygłodzie to najlepszy mecz w tej rundzie Siedlca. Ponownie bohaterem meczy był "Koper" po tym spotkaniu jednak do końca rudy już tylko oddawaliśmy punkty rywalom. Kolejno wygrywali Czarni Starcza (2:6), Olimpia Huta Stara (4:2), Sparta Szczekociny (2:5) oraz Sokół Olsztyn (6:1)

Jak wiemy z rundy wiosennej zostały przeniesione trzy kolejki, także to nie koniec emocji w tym roku. Miejmy nadzieje,że nasi zawodnicy nie zapomnieli jak się wygrywa. I w tym meczach będziemy mogli się cieszyć ze zdobytych punktów.

GLKS SIEDLEC DUŻY-GNIAZDÓW W LICZBACH :

Bramki strzelone : 39

Brami stracone : 35

Mecze wygrane : 4

Mecze przegrane : 7

Remisy : 0

Punktów : 12

Pozycja w tabeli : 9 (strefa spadkowa)

Najwyższa wygrana : 10:0 (Polonia Unia Widzów)

Najwyższa przegrana : 6:1 (Sokół Olsztyn)