Świetny mecz w Rudnikach!

Drugie spotkanie w grupie neutralnej w tym sezonie i drugie spotkanie GLKS rozgrywał na wyjeździe, tym razem udaliśmy się do Rudnik na mecz z Unią Rędziny. Chcieliśmy z pewnością podtrzymać świetną passę natomiast miejscowi chcieli się zrewanżować za porażkę z Gniazdowa (4:2). Po końcowym gwizdku sędziego to My cieszyliśmy się jednak z kolejnego zwycięstwa. Trzy bramki do przerwy i trzy po przerwie, wynik 2:6 !

Spotkanie rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia ponieważ już po 17. minutach prowadziliśmy 0:3 ! Autorami bramek byli Kryspin Malinowski oraz dwa razy bramkarza rywala pokonał Mateusz Kopera. Śmiało można rzec, że cała pierwszą połowę kontrowaliśmy przebieg meczu, gospodarze gościli pod naszym polem karnym wtedy gdy mieli stałe fragmenty gry, lecz nic złego nam się nie stało i do szatni schodziliśmy przy trzy bramkowym prowadzeniu.

Druga połowa zaczęła się od ... rzutu karnego dla Unii. Patryk Winter zahaczył rywala, a ten padł w polu karnym sędzia wskazał na wapno i kapitan miejscowych dał nadzieje na lepszy wynik. Podopieczni Aleksandra Minkiny atakowali, zepchnęli nas do defensywy jednak przy kluczowych podaniach byli nie dokładni. Przy jednym z ataków wyprowadziliśmy kontrę, cztery podania i byliśmy w siatce! Wynik podwyższył Damian Michalik. Unia Rędziny po tym trafieniu opadła,a GLKS kontynuował dzieło zniszczenia. Kolejne bramki strzelali ponownie "kopsi" oraz Paweł Kasprzyk, wynik spotkania w 81. minucie ustalił Jakub Leśnikowski.

To było szóste zwycięstwo z rzędu, świetna więc trwa i oby trwała jak najdłużej! Oto skład w jakim wystąpiliśmy w tym spotkaniu :

Łukasz Idziak - Patryk Winter Marek Szyduk Jakub Misztela Michał Łągwa - Mateusz Traczyk Paweł Kasprzyk Daniel Wypart Mateusz Kopera - Damian Michalik Kryspin Malinowski