INFO INFO INFO !

Trener naszego zespołu nie może z pewnością powiedzieć, iż ten sezon idzie po jego myśli. Mamy solidną kadrę, ale... ale nie było meczu w tym sezonie abyśmy chociaż dwa z nich zagrali takim samym składem.

Już na początku sezonu Karol Gałus nie mógł skorzystać z całej kadry, Damian Kupicha wyjechał za granicę, wrócił tydzień temu na mecz z Sokołem. Następnie wypadło nam z powodu urazów dwóch zawodników Daniel Wypart i Kamil Kazimierczak po nich na listę kontuzjowanych trafił Mateusz Chuchro, który złamał palca o prawej dłoni i wreszcie po ostatnim ligowym meczu dołączyli także Denis Zięba u niego stwierdzono mocne stłuczenie żeber, a także Paweł Kasprzyk, ten z kolei musi wyleczyć torebkę stawową. Do tego dochodzą sprawy rodzinne u poszczególnych zawodników z których nasz trener skorzystać nie może.

Udało się pozyskać nowo-starego zawodnika, Robert Grządziel to na nazwisko zna prezes Czesław Chwist "robson" miał krótki epizod z naszym klubem jeszcze w tych czasach gdzie Sparta występowała w klasie okręgowej. Debiut w obliczu takich problemów kadrowych nastąpił w minioną sobotę, debiut jak marzenie można powiedzieć, gol i asysta mówi samo za siebie.